PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191338}

Akwamaryna

Aquamarine
5,7 19 671
ocen
5,7 10 1 19671
Akwamaryna
powrót do forum filmu Akwamaryna

Typowy film dla młodych dziewczyn! Wiek 12 - 14 lat (choć dzisiejsze czternastki wiedzą co to np:sex...) Mniej więcej wszystko to, co jako nastolatka chciałabym obejrzeć w filmie. Oczywiscie nastką już nie jestem....:-(

Kumi

"choć dzisiejsze czternastki wiedzą co to np seKS(jesteśmy w Polsce!"
:-/ Ta wypowiedź mnie po prostu z nóg zwaliła! Pewnie, najlepiej aby do 18 roku życia trzymać wszystkie nastolatki w zamknięciu w szkole katolickiej prowadzonej przez szanownego Księdza Rydzyka. Niech się uczą z podręczników pana ministra edukacji Giertycha-nie martwcie się, tam na pewno nie zobaczą jakiś okropnych wyrazów!
Kto ty jesteś? Wszechpolak mały!

Echidna

twoja wypowiedź zwala z nóg "szanowny Księże Rydzyku". Chodziło jej o to że kiedyś dziewczyny wstydziły sie mówić o seKSie, a teraz jest już całkiem inaczej :/

Echidna

twoja wypowiedź zwala z nóg "szanowny Księże Rydzyku". Chodziło jej o to że kiedyś dziewczyny wstydziły sie mówić o seKSie, a teraz jest już całkiem inaczej :/

Echidna

Konentujesz coś czego nie zrozumiałaś. Gościu napisał, że film jest naiwny bo przedstawia nastolatki amerykańskie w taki sposób, że one niby nie wiedzą co to jest sex. A powiedz która z tych nastolatek nie wie hmm ??

Echidna

"choć dzisiejsze czternastki wiedzą co to np seKS(jesteśmy w Polsce!"
Dzisiejsze polskie 14-stki wiedza co to seks. Dzisiejsze amerykanskie 14-stki uprawiaja go na potege.

Kumi

Ludzie! Ja np. mam 14 lat i co?? Wiem, że większość głupich lasek już jest zboczonych i się puszczają..to jest żałosne..Ale są takie co jednak bronią honoru.. np. ja hehe :D

użytkownik usunięty
YoGi_2

I tak trzymaj! :) Broń honoru :) Prawda, już coraz więcej dziewczyn to jak wspomniałaś "głupie laski", ale generalizować nie można :) pozdrówki :)

tez sie zgadzam = brak honoru sucksssss :)

Jak teraz szesnastki latają z czterdziechami to nie ma się co dziwić, nie?

P.S. I tak oto z dyskusji o filmie jest dyskusja o puszczalskich, honorze i seksie :)

max_c

hahaha :)) usmiałaąm się.... Ale mozna być w szoku że 14nasto latka wie iż dzieci nie znajduje się w kapuście :))

Anness

Ja również jeszcze pzrez miesiąc mam 14 lat (beczy), starosc nadchodzi... ale napeno nie puszczam sie i także bronie honoru!!!!

max_c

hehe....słowo "honor" dziwnie tu nie pasuje... tak z lekka zalatuje szanownym panem ministrem Giertychem i jego patriotyzmem....

stella

nie dość, że chodze do Katolickiej szkoły, to w dodatku wiem co to sex i mam 15 lat.

Tak, tutaj chodziło o to, że dziewczyny teraz są bezwstydne. ot.
Ja taka nie jestem i jestem z tego dumna :)

zarowa

A tytuł postu to pomyłka, czy coś? Bo jest napisane dzIWeczyn a nie dzIEwczyn... :)

zarowa

Oooo, to straszne. Żartuję, nic nie mam przeciwko katolckim szkołom (może poza tym, że częśc dziewczyn w nich to snobki). Mówisz, że dziewczyny są bezwstydne? Nie wszystkie. To kwestia wychowania. Częśc rodziców za bardzo rozpuszcza swoje dzieci (nie mają dla nich czasu, itd.).

ocenił(a) film na 9
YoGi_2

Nie żeby coś się czepiał, ale.....no dobra, dobra - czepiam się, ale niestety jak wszędzie wizerunek różnych grup społecznych kreują osoby o których w skutek jakiejś sensacji się mówi. Dlatego też często kilka minut programu typy Interwencja, mówiącym o 14letniej dziewczynie w ciąży kreuje jakiś bezsensowny wizerunek:| Przecież dziewczyny które się puszczają w wieku 14lat stanowią naprawde niewielki procent wszystkich, a tu widze że co niektórzy twierdzą że normalnością jest sex w takim wieku. Ja tam uważam że to jest nienormalne - fakt, natura zaprojektowała nas w ten sposób, że w wieku 19 lat powinniśmy już wychowywać dzieci, no ale w końcu jesteśmy cywilizowaną rasą a to zobowiązuje i dlatego prócz dojrzenia biologicznego powinno się dojrzeć również psychicznie.

A tak po za tym to nie rozumiem dlaczego z tak banalnego, ale zarazem bardzo pozytywnego filmu wywiązał się taki off-topic. Osobiscie uważam, że często się czepiam jakiś pierdół no ale to już pewnego rodzaju zboczenie, jeżeli zwraca się AŻ takich szczegółów.

Teraz powróce do tematu właściwego. Moim zdaniem film nie do końca dla 12-14latek. Ja (17 lat) oglądałem go z siostra w wieku 19 lat i popłakaliśmy się widząc niektóre zachowania Aquamaryny - moim zdaniem rola świetnie dopasowana do aktorki oraz świetnie przez nią zagrana:) Szczerze polecam na poprawe humoru. I co najważniejsze radze nie zwracać uwagi na naiwność tego filmu bo mozna sobie popsuć przyjemność i radoche;)

KryzyS

A ja mam 25 lat i film mi się nawet podobał:) Przyznam, że w jednym momencie też się popłakałam:P
Oglądając takie produkcje można wrócić do lat młodości... :D

Kumi

Tak dokładnie film nawet fajny, dla młodzieży płci pięknej. Taka troche komedia.

A ja także nastką nie jestem. pozdrawiam

Kumi

Film spoko, tylko hmm..zastanawiam się czy jak ja miałam 12 lat to tesh byłam taka "ooooo" na widok jakieś fajnego kolesia:) Ogólnie film ok:) polecam

Kumi

Ech ludzie jesteście naprawdę... ech...
Chodziło mi głównie o to, że film poleciłabym np. córce bo wiem że nie jest jakiś zboczony (co ostatnio prawie tylko takie latają). Wiadomo, iż kazdy w wieku 14 lat już wie co i jak sie z tym seksem robi. Ale teraz wystarczy rozejrzeć sie po ulicy i zobaczyć że ta super dupa to nie dwudziestka tylko tak umalowana trzynastka. A film kojarzy mi sie z dziewczęcą niewinnością jaką przydało by się dłużej drogie młode damy utrzymywać. Będziecie chociaż szanowane a jeśli jakis typek wyśmieje waszą niewinność to kopnijcie go w jaja!
Teraz sama się zamotałam. Jak nie zrozumieliście to Wam wybaczę.

ocenił(a) film na 10
Kumi

ja kapuje... ;]

a co do tego filmu to ja nawet o nim nie slyszalam... tylko przez przypadek wpadlam na zwiastun na onecie....
ale mam zamiar jak najszybciej zobaczyc ten film ;d;d;d

Kumi

u mnie w szkole juz pierwszoklasistki wiedzą co to sex , wiedziec nic zlego co gorzej wlasnie jak 15 lub 14-latka sie puszczają ...

Kumi

<lol2> Bez urazy ale niektóre 10 latki juz to wiedzą.

A co do filmu mi się podobał.Choć było przewidywalne zakończenie,przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) film na 7
Kumi

Mimo że jakbym nie próbował naginać faktów to do docelowej grupy odbiorców tego filmu nie należę to muszę przyznać, że przyjemnie się ogląda :)

kaldawolf

Ja mam 13 lat i wiem że słowo "sex" z języka angielskiego oznacza płeć xD

Sarunia_5

Ja też mam 13 i też to wiem a poza tym moja koleżanka też tyle ma i już miała tylu chłopaków a zmienia ich jak skarpetki czyli co 4 dni

selena2229

Może biorę to zbyt dosłownie ale ja zmieniam skarpetki codziennie xD

Sarunia_5

Wcale nie bierzesz tego zbyt dosłownie

selena2229

Czyli chcesz mi przez to powiedzieć, że zmieniasz skarpetki co 4 dni??
(PS: Sorry za odejście od głównego wątku).

Sarunia_5

Nie ja zmieniam co dziennie moja koleżanka nie zmienia mówię ci jak zdejmie uciekaj kto chce żyć

selena2229

Czyli za każdym razem jak zakłada nowe skarpetki to ma nowego chłopaka tak? :P

Sarunia_5

Tak, zupełnie jak byś tam była

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones