PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191338}

Akwamaryna

Aquamarine
5,7 19 671
ocen
5,7 10 1 19671
Akwamaryna
powrót do forum filmu Akwamaryna

Produkcja na poziomie Bravo i Popcornu. Skrócony scenariusz - dwie dziewczynki zafascynowane blond herosem z plaży (czyt. ratownik), znajdują po konkretnym sztorimie syrenę w pobliskim basenie. Syrena jest interesująca bo zachowuje się inaczej niż reszta nastolatek (mówi inaczej i cieszy się ze wszystkiego). Płetwonoga dostaje nagle normalnych nóg i nie chce wracać do morza, gdzie jest obiecana jako żona jakiemuś brzydalowi. Chce udowodnić że miłość istnieje i robi to w mało poradny sposób, próbując poderwać owego blondasa z plaży. Beverly Hills 90210 albo BayWatch były przy tym filmie jak dzieła Shakespeara. Dialogi zmontowano w sposób co najmniej żałosny. Pojęcia nie mam co w tym filmie było takiego ekstra super hiper, że ludzie oceniają go jako pozytywny.

LzP

Nie obrażajmy 13-latek, one też mają mózgi....

ocenił(a) film na 3
stella

Stella, co do tych mózgów 13 latek to ja nie byłbym taki pewny...

fidelio

No wiesz! Ja miałam 13 lat kilka lat temu, ale wydaje mi się, że miałam mózg. :)

ocenił(a) film na 3
stella

To była ironia stella. Nie wystarczy miec mózg, trezba jeszcze go umiec uzywac. :) A u wieszości 13 nastolatek (choc nie kazda) barzdeij złozony proces myslowy sie nie odbywa.

LzP

tak,
popieram powyższą wypowiedź
Myślę że 3 latki będą zachwycone.

ocenił(a) film na 10
ron_whisky

o co tyle nerwówo ja mam 20 lat i z miła chęcią obejrzałem ten film i musze powiedzieć ze jest to naprawde lekki i miły film i i nie uwarxzam ze ejst to film tylko dla młodych dziewczyn ale jest to film dla kazdego kto ma ochote na lekka i zabawna i łdna histoyjke pozdro

angelus17

Nie oglądałam tego jeszcze tego filmu ale sorry to nie musi byc film dla 13 latek. To że jest bajką nieznaczy że musi być denny! No ale zbytnio to niemam co mówic że jest fajny bo nie widziałam ale jak zobacze to skomentuje.

AimeR

Ja na przykład przepadam za bajkami, ale takimi z jakims morałem. Nie lubię cudacznych historyjek dla nastolatek... :)

ocenił(a) film na 3
AimeR

Cool Hilary, ten film nie ma nic wspolnego z bajką. A jezeli to jest bajka to bardzo kiepska.

ocenił(a) film na 7
LzP

ja nie bardzo rozumiem.. czego spodziewales sie po filmie "komedia/fantasy/familijny", w ktorym od plakatu przez opisy na filmwebie masz jak byk - dwie dwunastolatki znajduja w basenie syrene i pomagaja jej sie zakochac - glebokiego, offowego dramatu z watkiem biograficznym kogos niezwykle mrocznego acz przyczynionego spolecznie? przeciez chyba nikt cie na sile nie zmuszal a ty chyba widzisz co sciagasz albo na co idziesz do kina... e?

ocenił(a) film na 3
xxxkitty

Moja droga Kitty nie wymagałem od tego filmu mrocznego dramatu. Chciałem interesujacej opowieści familijnej z ciekawymi posatciami i wciągajacymi przygodami. Ale głupota pozostaje zawsze głupotą. W kazdym gatunku i w kazdym filmie.

ocenił(a) film na 7
fidelio

wyjdzmy z zalozenia ze kazdy z nas kiedys jednak mial te 12-13 lat i zapotrzebowanie na podobne filmy:) no tylko to jeszcze dodatkowo jest raczej film dla dziewczynek - facet z rozrzewnieniem nie bedzie wspominal jak kilka-kilkanascie lat temu przegladal brava i inne filipinki i na sile probowal znalesc sobie taka prawdziwa milosc. chlopcy wtedy maja najczesciej inne sprawy na glowie^^

ocenił(a) film na 3
xxxkitty

Coz Kity wyobraz sobie, ze wlasnie kiedys czytalem Bravo i te zcasy wspominam z rozrzewnieniem. I marzyłem wtedy tez o miłości. Może nie jestem zbyt typowymm facetem. ;)

ocenił(a) film na 10
LzP

zgadzam się w 100%
to film dla nastolatek ;)

ocenił(a) film na 10
scania430

Ech, fajnie..obrażanie 13 bosko..A mi się film podobał..;)

LzP

To co mają oglądać nastolatki?
Ja osobiście lubię takie filmy. Jeżeli macie coś przeciwko to sorry.
Poradzice jakiś inny film, który waszym zdaniem nie pożre mi mózgu, tylko nauczy się nim posługiwać... ;/

Angelussia

Proponuję "Odyseję Kosmiczną" Kubricka.

ocenił(a) film na 3
miss_Bolt

Dobry wybór Innocentio. ;) Ja sam nie wybrałbym lepeij.

ocenił(a) film na 10
LzP

Ale i takie filmy są potrzebne! Spójrz na ten film właśnie jak na film dla 13-latek! Nie wszystkie filmy muszą być kręcone dla np. 30-latków! Haaaaalooooo! Na tym świecie są zróżnicowane grupy wiekowe! To tak jakby ktoś krytykował wieczorynkę dlatego,że to coś "dla dzieci"
Według mnie jako film dla 13-latek - idelany.
Dla starszych widzów faktycznie - za słaby.

nathalie_7

Rozumiem, ze nastolatki potrzebują "lekkich, łatwych i przyjemnych filmów". Ale jak już ktoś wcześniej napisał o "nieużywanym mózgu 13latek", wiesz kiedyś musza nauczyć się z niego kożystac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones