PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488598}
6,4 2 215
ocen
6,4 10 1 2215
Spectacular
powrót do forum filmu Spectacular!

WSPANIAŁY FILM!

ocenił(a) film na 10

Bardzo mi sie podobał. Chciałabym go znowu obejrzeć, ale w Polskiej wersji nie ma
(chyba) nigdzie do kupienia, bo nie mogłam znaleźć. :( Jeśli wiecie gdzie można kupić na
DVD to bardzo proszę o podanie mi tej informacji.;p a wracając do najważniejszego
chciałabym żeby była 2 część tego filmu, ale żeby występowali główni aktorzy... ci co
występowali w 1 części czyli : Nolan Gerard Funk i Tammin Sursok. :D Bo mają piękne
głosy i bardzo fajnie grali. a teraz nawet nie mogę obejrzeć tego filmu na kompie przez te
Acta. :((( I ten film jest zdecydowanie lepszy od HSM. HSM nawet w połowie nie jest tak
dobry jak Spectacular. <333 Bardzo mi się podobał ten film i nie mogę zapomnieć o nim. I
piosenki z tego filmu chodzą mi ciągle po głowie. :*

Natalia8887

Kiedyś ten film dośc dług, praktycznie co drugi dzień był wyświetlany na kanale nickelodeon. Odkąd oglądałam go tam po raz pierwszy, codziennie sprawdzam program TV na tym kanale i z niecierpliwością czekam aż znów go tam zobaczę. < 3 !!

ocenił(a) film na 7
Natalia8887

Po obejrzeniu filmu pt ''Spectacular" wszedłem na jego stronę w Filmwebie by wpisać swoją, o nim, opinię - tak zresztą robię po każdym, prawie, obejrzanym filmie. Nie czytam żadnych recenzji przed obejrzeniem filmu - nie mam w tym względzie autorytetów - czytam tylko opisy z okładek podarowanych mi płyt a po obejrzeniu mam własne zdanie, nieraz zbieżne innym razem diametralnie różne od filmomaniaków, które jednak nie są w stanie zmienić mojej opinii. No i co przeczytałem: ocena 6,6, muzyczny dla młodzieży. Ten radosny okres życia mam już dawno za sobą i jestem już w innym, nie mniej radosnym, okresie życia. I co z tym teraz mam zrobić, film już obejrzałem - tego cofnąć się już nie da - wróciły wspomnienia z tego okresu mego życia, sam nie śpiewałem(nie zostałem obdarzony takowym talentem)ale grałem na basie w rockowej kapeli. Wybornie mi się film oglądało, przyjemnie było patrzeć na uzdolnioną młodzież, słuchać melodyjnych utworów - cóż więcej potrzeba muzycznemu filmowi. Nie było to dzieło sztuki filmowej ale bardzo przyzwoicie zrobiony film - brawo!!! - polecam nie tylko młodzieży !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones