PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488598}
6,4 2 215
ocen
6,4 10 1 2215
Spectacular
powrót do forum filmu Spectacular!

HSM jest tak wychwalany, ma bardzo dobry marketing ale ten film (spectacular!) jest o wiele lepszy. na pewno mniej sztuczny. Vanessa Hudgens wypada slabo przy Tammin Sursok (ta dziewczyna ma coś w sobie) a Zac Efron to gniotek przy Nolan Gerard Funk

ocenił(a) film na 6
taka13

Też mi się tak zdaje. Co prawda główni bohaterowie grający nastolatków są już można powiedzieć dorosłymi ludźmi, ale nigdy bym nie powiedziała, że Tammin ma już 27 lat. Ciekawa aranżacja i świetne wykonania piosenek sprawiają, że można to oglądać i oglądać...
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
taka13

Zgadzam się film Spectacular! jest zdecydowanie lepszy od HSM. Są w nim moim zdaniem o wiele lepsze piosenki niż w High School Musical i ogólnie wydaje mi się mniej sztuczny. A aktorzy Tammin i Nolam mają niesamowite głosy ;]

taka13

czy ten film jest "robiony" pod HSM ? jeżeli tak to szkoda myślałem że znajdę rozsądny film z dobrą muzyką ehh szkoda

ocenił(a) film na 8
Rufus_filmweb

no cóż, na pewno nastąpił wysyp takich filmów właśnie po 2006, po HSM, ale jak już niemal wszyscy zauważyli, ten film jest o niebo lepszy ;D rozrywka w najczystszej postaci- zbytnio nie odmóżdża, bohaterowie i muzyka rewelacyjni, a jak się ogląda w odpowiednim towarzystwie to i potańczyć można ;p

taka13

A według mnie to połączenie HSM, Glee i jakiegoś filmu o jakimś kolesiu który przeprowadził się i przeniósł do nowego chóru

ocenił(a) film na 10
taka13

tak ten film jest w 100 % lepszy niż HSM i nawet więcej niż 100 %. A Nolan Gerard też nie wygląda na swoje lata. Moje koleżanki gdy zgadywały ile on ma lat to dawały mu mniej niż 20 .... mówiły że góra 20 i że więcej by mu nie dały. Ale Tammin Sursok też na swoje lata nie wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones