Arielle Kebbel

Arielle Caroline Kebbel

7,1
3 465 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arielle Kebbel

jakas nie jest zbyt rewelacyjna.Zastanawia mnie co jej sie w twarz stało. Jakas taka była spuchnięta w "vampire diaries",a moze tylko przytyła..hmm

Jane_Mary20

Chyba żartujesz to najładniejsza aktorka jaką widziałem. Chyba ty
masz jakiś kompleks a może to tobie twarz spuchła bo przytyłaś?
Jak dla mnie to jej mocno zazdrościsz urody.

zenon25_94

nie mam kompleksów mowie tylko co zauważyłam.
obejrz sobei vampire diaries to sie sam zastanowisz nad moimi słowami.
W "błękitnej głebi" była bardzo seksowna.Nie mówie że jest brzydka ale nie jest zbyt utalentowana,ale ma fajne ciało.Coś w stylu Megan Fox.

Jane_Mary20

Ja także uważam że Ariell jest prześliczna ma bardzo ładną buzię, w pamiętnikach wampirów wyglądała także bosko ;D bardzo ją polubiłam, i pierwszy raz ją tam zobaczyłam :D
a ona w błękitnej głębi chyba nie grała..

Wiki69

Jane po prostu żal !! w błękitnej głębi grała Jess Alba, która nie ustępuje
jej urodą bo są to 2 najładniejsze aktorki świata !

mariorespect

przesliczna dziewczyna i uwazam ze gra zajebiscie.w american pie 4 w tym stroju kompielowym wygladala boska.ci co mowia ze jest inaczej maja cos z glowa.

Jane_Mary20

Blekitna Glebia? heh , widać, niezły poziom sobą reprezentujesz;)

Jane_Mary20

Ja uważam ,że posiada przeciętny typ urody :nie jest ani brzydka ani zniewalająca..
W Pamiętnikach wygląda bardzo ładnie natomiast nie podobała mi się w filmie John Tucker musi odejść.
Jednakże to nie zmienia faktu że jest bardzo dobrą aktorką ..

kwiatuszek446

w American Pie wygladala ladnie , ale tak jak wyzej napisala Jane_Mary20 cos sie zmienilo w jej wygladzie na niekorzysc oczywiscie. Aż musialam wejsc i sprawdzic czy to ona. Ale nie ma nad czym sie rozczulac , piekno nie trwa wiecznie.

marta24_filmaniak

Jej twarz wydaje się spuchnięta, bo w Pamiętnikach ma długie, proste włosy. A jako, że ma okrągłą buzię, nieładnie jest jej w prostych.

Jane_Mary20

ona jest fantastyczna, bardzo ładna

Fioletowa_

jest sliczna... piekna w nieproszonych gosciach ale maz racje w pamietnikach wygladla dziwinie.. moze miaa bulimie> wtdy policzki robia sie jakby bardziej wypukłe

Madiiii

Dajcie spokój z tymi dywagacjami...może jeszcze za chwile powiecie, że używa botoksu i dlatego jest "spuchnięta"? Dziewczyna mimo szczupłej budowy ciała ma okrągłą twarz tzw. baby face. Nic z tym nie zrobi podobnie jak ja, bo mam podobny typ urody. Odchudzać się nie powinna, bo nie ma z czego, a pyzatych policzków i tak nie zgubi (próbowałam;p). Każdy wygląda jak wygląda i męczy mnie już to chore zainteresowanie wyglądem ludzi showbiznesu. No cóż taka ich praca, ale filmweb jak dla mnie jest portalem filmowym, a nie kozaczkiem czy innym pudelkiem.:) Według mnie Arielle ma spory potencjał i mam nadzieję zobaczyć ją niedługo w nieco ambitniejszej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones