JoJoXI

Joanna Noëlle Blagden Levesque

7,3
430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby JoJo

Ja nie rozumiem! Gdy chcemy dodać ciekawostkę, jest tam informacja, że nie podajemy wzrostu osoby, póki nie skończy 18 ROKU ŻYCIA!! I co? JoJo nie ma jeszcze 18-u lat! A jej wzrost był tutaj już dawno! No trafić coś może... I jeszcze weryfikacja tych nowych kontrybucji... W ogóle weryfikacja doprowadza mnie do szału, bo trzeba na zaakceptowanie czegokolwiek czekać wiek. Ale to o JoJo, więc jeżeli ktoś by mógł, proszę mi wytłumaczyć, dlaczego ktoś tutaj łamie regulamin...

Lindsey

jeszcze niedawno wzrost akceptowano gdy osoba ukończyła 21 lat, fajny był cyrk z Avril Lavigne gdzie koleś dodawał go przez ponad pół roku i cały czas mu odrzucano do momentu aż ukończyła 21 lat...to oraz inne rzeczy świadczą po prostu o tym, iż osoby odpowiedzialne za fw nie nadają się do tych ról, są niekonsekwenti i ogólnie do bani...

W_B_B__Beaver

o nawet w Faq pisze o 21 latach, ciekawostki zależą od pojedynczych weryfikatorów a to, że większość z nich ma 1/20 zwojów mózgownicy to temat na inną bajkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones