Sara Paxton

Sara Emily Paxton

7,2
2 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sara Paxton

Czy nie uważacie że jest troche podobna do Alexis Bledel :) ?

Domino_10

dokładnie,jest strasznie do niej podobna,tyle ze w blond wydaniu ;P

Domino_10

a w halloweentown je aż pomyliłam ,bo włosy miała ciemne.

Domino_10

Mi w Akwamarynie bardzo przypominała Resse Witherspoon ! :) te oczy i uśmiech! Podobienstwa do Alexis nie widzę za bardzo ;)

Anheles

Trochę jest podobna do Reese


















Domino_10

właśnie obejrzałam Sydney White, i wyglądała jak Reese Witherspoon, ale a tym sdjęiu faktycznie przypomina Alexis

Domino_10

Moim zdaniem ani trochę.

Domino_10

Moim zdaniem bardzo! Oglądałam z nią w wakacje jakiś serial i zastanawiałam się czy to nie jest przypadkiem Alexis, ale doszłam do wniosku, że nie bo głos ma inny ;)

Domino_10

o wieeele wiele brzydsza;P <za krótki tralalal>

użytkownik usunięty
Domino_10

mi też przypomina Alexis Bledel, ale Resse to już mniej..:)

Domino_10

a mi przypomina Diane Kruger szczególnie na tej fotografii http://media.photobucket.com/image/sara%20paxton/wcw007/tv_sara_paxton.jpg

Domino_10

Właśnie oglądam "Ostatni dom po lewej" i musiałam sprawdzić czy to Alexis czy nie - fakt, wiedziałam, że to nie może być ona, bo profil boczny jest całkiem inny, ale z przodu według mnie jak przefarbowana na blond Bledel. Lilly też ma racje z tą fotką i podobieństwem do Diane. MIejmy nadzieję, że uda jej się wybić i juz jej nie będziemy mylić %)

użytkownik usunięty
mavrodavne

Co to jest profil boczny? To może być profil przedni lub tylny?

użytkownik usunięty
Domino_10

Jest niesamowicie podobna, cała twarz, oczy... taka blond-wersja:)

Domino_10

Podobna i troszeczke do Alexis i troszczke do Resse :) ;p

Domino_10

Podobna i troszeczke do Alexis i troszeczke do Resse :) ;p

Domino_10

w sumie racja :) trochę, są podobne do siebie, ale Sara Paxton jest bardziej takiej delikatnej urody chyba.

Domino_10

W "Ostatnim domu po lewej" jak na początku filmu pływała w basenie myślałam, że Alexis w tym gra, póki się nie wyłoniła i pokazały się blond włosy.

aria

oj podobna. przez pół filmu zastanawiałam się czy to przypadkiem nie ona.

Domino_10

Tak racja. Na początku jak płynęla myślałam że to ona. Dopiero gdy wyszła z wody zauważyłam że to inna aktorka

edyta_54

Sara jest o wile ładniejsza od Alexis ;P

Wiki69

Dokładnie, w Akwamarynie najpierw myślałam, że to Reese, potem że Alexis, aż w końcu musiałam sprawdzić w fw :P a do Sary faktycznie też jest podobna.

Miyu67

Tzn do Diane xD

Domino_10

dopuki nie odezwała się w "Sydney White" byłam święce przekonana, że to ona. Ale potem już po głośnie zdecydowałam, że to nie może być Alexis.

unfeeling

To porównanie to strzał w prosto w twarz dla Bledel.

Domino_10

A mi trochę przypomina Kate Bosworth ;D

Naja92

ogladalam wlasnie film z nia ( ostatni dom po lewej) i przez pol filmu myslalam ze to Alexis:)

malaMi

A obczajcie jak jest do niej podobna!!!
http://img.wallpaperstock.net:81/kimberly-matula-wallpapers_24567_1920x1200.jpg
http://static.cinemarx.ro/poze/postere/actori/kim/Kimberly-Matula-700963-427.jpg
ogladałam przed chwilą film królowa xxl i byłam pewna,że Tarę gra Sara a tu okazało sie,że Kimberly Matula :P

Domino_10

Bliźniaczka Resse Witherspoon

Domino_10

A powiedz mi czemu służą te twoje i innych porównania każdy jest soba czyż nie ? każdy człowiek różni się od siebie, a te porównania są chore rodem z bravo girls.

Domino_10

tak, masz racje ;)

Domino_10

a moim zdaniem skrzyżowanie Alexis Bledel z Mischą Barton ;)

Domino_10

troszeczkę .. :)

Domino_10

A czy nie jest podobna do polskiej modelki Izabeli Hryniewickiej? Można ją zobaczyć tutaj:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bIL9LAzn_4g#!

Na samym początku jak ją zobaczyłem w tym teledysku pomyślałem że to właśnie Sara Paxton :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones