Sara Paxton

Sara Emily Paxton

7,2
2 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sara Paxton

najladniejszom grala w akwamaryna to jest moje zdanie:)

paulina97

A po polskiemu jak brzmi twoje zdanie ?

tomucho77

haha dobre;p...

tomucho77

trzeba się zastanowić.. ;)

oliwias333

Taka jest prawda to pokolenie z którego wywodzi się założycielka tematu jest imbecylami.

tomucho77

Osoby z tego pokolenia występują coraz częściej ..

oliwias333

I dlatego tak się dzieje w Polsce.

tomucho77

Tak,! Dokładnie dlatego tak strasznie się dzieje w Polsce, bo 14 letnia (w tym czasie) dziewczyna źle napisało zdanie! W ogóle fajny internetowy pojazd na małolatę, pewnie teraz wszyscy czujecie się tacy fajni i lepsi. Gratulacje!

Kimisia88

"bo 14 letnia (w tym czasie) dziewczyna źle napisało zdanie!" "internetowy pojazd" ... jesteś spokrewniona z założycielką tematu ?

tomucho77

Nie, po prostu uważam za żałosne takie zachowanie. I podłe, grupka ludzi postanowiła sobie poszydzić z jednej osoby, obojętnie czy przez internet czy nie, to zawsze jest okrutne. I ludzie komentujący na pewno w swoim całym życiu nigdy nie popełnili żadnego błędu ortograficznego. Uznałam, że taki jest jej wiek po nicku, mogę być w błędzie. Ale to niczego nie zmienia, nawet jeśli to dorosły człowiek, to co z tego?

Kimisia88

A ja myślę że cały że pierwszy wpis to nic innego jak trollownia !

tomucho77

też tak może być

paulina97

Dziecko.. Poproś Mikołaja o słownik..
A tak poza tym, to wg mnie ta aktorka jest jedną z najbrzydszych..

froggerek1

brzydka nie jest, ale ma urodę takiej laluni wg mnie :) jest to jednak rzecz gustu

froggerek1

he he dobre :)

froggerek1

A kto jest tą najładnieszą ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones